Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Vánoce Silvestr, pobyty Františkovy Lázně

Pro pobyty vánoce silvestr Františkovy Lázně platí slevy na pobyty ve Františkových Lázních. Viz. pobytové balíčky: Pobyty vánoce silvestr Františkovy Lázně. Sleva v rámci výhodné ceny platí na pobyty balíček Silvestr pobyty Františkovy Lázně.   

vánoce silvestr pobyty františkovy lázně

V lázních Erika 4* lze využít slevy do lázní na lázeňské pobyty. V AKCI na vánoční pobyty poskytujeme slevy i na silvestrovské pobyty 2024 / 2025. Na vánoční pobyty ve Františkových Lázních Vám lázeňský dům Erika 4* poskytne rozšířený program. Pokud hledáte na vánoce a silvestr klidné ubytování, hotely ve Františkových Lázních, navštivte lázeňský hotel Erika 4 *. Ubytovací nabídka zahrnuje jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje v lázních a třílůžkové pokoje – apartmány.

vánoce silvestr 2024 ve františkových lázních

Pobyt Vánoce a Silvestr 2024 ve Františkových Lázních v rámci výhodného pobytu v lázních.

Pobyty na Vánoce a Silvestra 2024 v lázních jsou žádané, rezervací příbývá. Doporučujeme rezervace na Vánoce a Silvestra v lázních nenechávat na poslední chvíli. Kontaktujte nás telefonicky na: +420 354 607 222 nebo pomocí kontaktního formuláře na webu. Těšíme se na Vaši návštěvu v lázních.        

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Letní pobyt v lázních, 2024
Letní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Letní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Podzim v lázních, 2024
Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za podzimní lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Advent v lázních, 2024
Adventní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Adventní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.