Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Vánoce Silvestr, pobyty Františkovy Lázně

Pobyty vánoce silvestr Františkovy Lázně jsou slevy na pobyty ve Františkových Lázních ve výši 4000,-Kč. Viz. pobytové balíčky: Pobyty vánoce silvestr Františkovy Lázně. Sleva v rámci výhodné ceny platí na pobyty balíček Silvestr pobyty Františkovy Lázně.   

vánoce silvestr pobyty františkovy lázně

V LD Erika 4* lze použít státní příspěvek na pobyty do lázní – voucher na lázeňské pobyty. Příspěvky na vánoční pobyty přijímáme a poskytujeme slevy i na silvestrovské pobyty 2021 / 2022. Na vánoční pobyty ve Františkových Lázních Vám lázeňský dům Erika 4* poskytne rozšířený program. Pokud hledáte na vánoce a silvestr klidné ubytování, hotely ve Františkových Lázních, navštivte lázeňský hotel Erika 4 *. Ubytovací nabídka zahrnuje jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje – apartmány.

vánoce silvestr 2021 ve františkových lázních

Pobyt Vánoce a Silvestr 2021 ve Františkových Lázních v rámci jednoho výhodného pobytu v lázních na 15 dnů – 14 nocí. Informace v letáku výše a odkaze ZDE.  

 

Netřeba mít obavy, pobyty na Vánoce a Silvestra 2021 v lázních jsou bezpečné, více ve zprávě od uznávaného epidemiologa zde. Kontaktujte nás telefonicky na: +420 354 607 222 nebo pomocí kontaktního formuláře na webu. Těšíme se na Vaši návštěvu.        

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Pobyt,lázně,zima,akce
Zimní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Zimní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Jaro, lázně, akce
Jarní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Pobyt,lázně,velikonoce,akce
Velikonoční pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Velikonoční pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 12 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.