Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English
Jednolůžkový pokoj,lázně

Jednolůžkový pokoj Františkovy Lázně

Jednolůžkové pokoje v lázních jsou kvalitně a moderně zařízené. Pokoje lázní mají nové, velmi kvalitní, zdravotní matrace, přitom si zachovávají stejný komfort jako měkká postel.

 

Mezi vybavení jednolůžkového pokoje lázní nesmíme zapomenout zmínit postel, televizi se satelitním příjmem, ledničku, telefon, bezpečnostní sejf, vysoušeč vlasů –  fén, a trezor.  

 

 

Ubytování pro jednu osobu v lázních je k dispozici v několika variantách. Každý jednolůžkový pokoj má vlastní  koupelnu (sprchový kout) a toaletu (WC). Standartní rozměr jednolůžkového pokoje je od 13 do 16 m2. Koupelny jsou vybaveny vysoušečem vlasů (fénem), umyvadlem, sprchovým koutem s protiskluzovou úpravou povrchu.

 

Pro naše zákazníky nabízíme jednolůžkové pokoje se snídaní, obědem i večeří v rámci jejich lázeňského pobytu v centru Františkových Lázní. Snídaně, oběd i večeře je podávána v prostoru lázeňské restaurace. Na všech jednolůžkových pokojích je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.

 

V areálu lázeňského hotelu se nachází parkoviště, kde mohou zdarma zaparkovat všichni naši zákazníci své vozy.

 

Nabízíme výhodné a levné ubytování ve Františkových Lázních pro hosty lázní Erika 4*.  Lázeňský hotel Erika**** je v rodinném vlastnictví a také proto je kvalita poskytovaných služeb na vysoké úrovni.

 

Pokud Vás naše nabídka jednolůžkových pokojů oslovila, pošlete prosím nezávaznou poptávku po ubytování v jednolůžkovém pokoji. Vyjdeme Vám vstříc a pokusíme se splnit Vaše přání.

 

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Pobyt,lázně,zima,akce
Zimní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Zimní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 9 750,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Jaro, lázně, akce
Jarní pobyt v lázních na 6 nocí od 10 950,-Kč

Akční cena za lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Pobyt,lázně,velikonoce,akce
Velikonoční pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Velikonoční pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 650,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.