Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English
Kde parkovat frantiskovy lazne,hotel

Nevíte kde zaparkovat auto ve Františkových Lázních? Hledáte parkovací místo v lázních pro autobus? Nebo hledáte parkování v lázních Františkovy Lázně?

 

Parkovací místa, Františkovy Lázně, V LD Erika zdarma pro hostyPro naše lázeňské hosty nabízíme možnost parkovat přímo v resortu lázní – lázeňského hotelu Erika zdarma. Parkovací místa jsou vyhrazena všem typům motorových vozidel, nezávisle na používaném palivu. Lze umísťit automobil, motocykl, karavan, dodávku i autobus. Lázeňský dům – penzion má venkovní hlídané parkoviště v zadní části areálu nebo je možné využít několika nekrytých parkovacích míst v nehlídané části lázeňského hotelu.

 

 

 

Parkování Františkovy Lázně, Zdarma pro naše lázeňské hosty. Parkování v krytých podzemních garážích nenabízíme, také z důvodu české právní úpravy, která v nich zakazuje parkování vozů na LPG (kapalný ropný plyn) a CNG (stlačený zemní plyn). Parkování mimo vyhrazené parkovací zóny je ve Františkových Lázních zakázáno. Řidiči se při zaparkování mimo povolenou zónu vystavují riziku zablokování vozidla městskou policií „botičkou“. Blokující systém – botička je odstraněna až v případě uhrazení pokuty strážníkům.    

 

 

Často používaná označení a chybná slovní spojení:

Hotel Františkovy Lázně a parkování nebo parkoviště ve Františkových Lázních. Často také pobyt v lázních s parkováním v lázních.

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Pobyt,lázně,zima,akce
Zimní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Zimní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 9 750,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Jaro, lázně, akce
Jarní pobyt v lázních na 6 nocí od 10 950,-Kč

Akční cena za lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Pobyt,lázně,velikonoce,akce
Velikonoční pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Velikonoční pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 650,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.