Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English
Dvoulůžkový pokoj v lázních

Dvoulůžkový pokoj, Františkovy Lázně Útulně zařízený a moderně vybavený lázeňský penzion Erika se pyšní výbornou dostupností jak osobním autem, tak autobusem nebo vlakem.

 

 

Leží v historickém centru lázní, uprostřed parků, které Františkovy Lázně obklopují. Všechny dvoulůžkové pokoje v lázních Erika 4* jsou vkusně a pohodlně zařízené, čistě uklizené.

 

 

Dvoulůžko Františkovy LázněVáš klidný spánek zajistí nové zdravotní postele s dřevěným roštem. Každý pokoj je vybaven televizí a připojením na internet zdarma.

 

Součástí ubytování pro dva ve Františkových Lázních a lázeňského pobytu je snídaně, oběd a večeře podávané v naší restauraci.

 

 

 

Dvoulůžkový pokoj, koupelna Františkovy LázněKoupelna a WC je součástí ubytování pro dva v lázních. Dvoulůžkové pokoje mají sprchovací kout s bezpečným vstupem. V koupelně jsou na rizikových místech madla, která lze použít pro zajištění rovnováhy při vstupu či výstupu ze sprchového koutu.

 

Starší či tělesně znevýhodnění hosté úchytů – madel často využívají k přidržení a pohodlnému pohybu v koupelně. Nechrozí jim tak uklouznutí na mokrém povrchu, zejména kolem vaničky sprchového koutu.

Koupelna lázní je vybavena sušákem vlasů – fén, toaletní skříňkou se zrcadlem, ručníky, základními hygienickými potřebami.

 

 

Pokud chcete využít auto nebo minibus, můžete využít parkoviště zdarma přímo v resortu za hotelem v lázních Erika ****.

Vlakové nádraží Františkovy Lázně (ulice Nádražní stezka) leží jen 10 minut chůze od hotelu lázní Erika, což ocení turisté preferující jízdu vlakem.

Autobusová zastávka MHD Františkovy Lázně (Americká 21330) se nachází jen 2 minuty pešky od lázní Erika****. Dobrá informace pro všechny, kteří chtějí využít dopravu do lázní autobusem.  

Dvoulůžko Františkovy Lázně

V případě, že hledáte klidné ubytování a hotely ve Františkových Lázních, navšťivte hotel  Erika 4*. Naše nabídka zahrnuje kromě dvoulůžkových pokojů také jednolůžkové pokoje a třílůžkové pokoje – apartmány.

Lázeňský dům Erika je lázeňský hotel rodinného typu, kde je o každého hosta důkladně pečováno.

 

 

 

V případě, že hledáte klidné ubytování a hotely ve Františkových Lázních, navšťivte hotel  Erika 4*. Naše nabídka zahrnuje kromě dvoulůžkových pokojů také jednolůžkové pokoje a třílůžkové pokoje – apartmány. Pokud Vás naše nabídka dvoulůžkových pokojů oslovila, pošlete prosím nezávaznou poptávku po ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v lázních. Vyjdeme Vám vstříc a pokusíme se splnit Vaše přání.

Často používané slovní spojení, překlepy a podobná označení:

Dvojlůžkový pokoj nebo dvou lůžkový pokoj v lázních. Často také dvoulůžko nebo dvou lůžko ve Františkových Lázních. Dvoulůžák případně dvou lůžák lázní, také dvojlůžko a nebo dvojlůžák, často také pokoj pro dva a obvykle také pokoje pro dva v lázních.

 

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Letní pobyt v lázních, 2024
Letní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Letní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Podzim v lázních, 2024
Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za podzimní lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Advent v lázních, 2024
Adventní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Adventní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.