Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English
Apartmán v lázních

Apartmány v lázních

Apartmán,františkovy lázně

Apartmány lázní se nachází v moderně vybaveném, přátelském hotelu lázeňského typu, přímo v centru Františkových Lázní. Lázeňské ubytovací zařízení Erika je v rodinném vlastnictví a zaručujeme ubytování v apartmánech lázní za příznivé ceny v příjemném a klidném prostředí.

 

Váš klidný spánek na kvalitních postelích je předpokladem pro blahodárné působení absolvovaných lázeňských procedur a asi nic nedá tělu tolik odpočinku jako opravdu dobrý spánek.

 

 

Třílůžkový pokoj, apartmán,WC, Františkovy LázněApartmány lázeňského hotelu ve Františkových Lázních jsou dobře vybavené, pečlivě uklizené a pohodlné. V každém apartmánu lázní je vlastní televize se satelitním příjmem a internet zdarma.

 

 

 

Apartmán,lázně,Františkovy

Ve fotogalerii apartmánů určitě vyberete apartmán (pokoj pro maximálně tři osoby) dle Vašeho přání. K ubytování v lázních nabízíme snídaně, obědy a večeře. Apartmany lázní jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením – koupelna i toaleta (WC).

 

 

 

Ať vyberete pro cestu vůz, autobus nebo vlak, jsou Františkovy Lázně a lázeňský dům Erika jednoduše dostupnými.

 

Automobil můžete zaparkovat na hotelové parkoviště, kde je parkování zdarma pro vozy zákazníků lázní.

Autobusová zastávka MHD-Františkovy Lázně (Americká ulice 21330) leží pouze 2 minuty pěšky od lázeňského domu. Doprava autobusem do lázní je tedy velmi výhodná.

Pro všechny, kteří chtějí využít vlaku (České dráhy – ČD, apod.), je výhodná poloha vlakového nádraží-Františkovy Lázně, které leží pouhých 10 minut chůze od lázeňského penzionu.     

Pokud Vás naše nabídka apartmánů zaujala, prosím pošlete nezávaznou rezervaci. Při nabídce apartmánu v lázních Vám Vyjdeme vstříc a pokusíme se splnit všechna Vaše přání.

 

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Letní pobyt v lázních, 2024
Letní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Letní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Podzim v lázních, 2024
Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za podzimní lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Advent v lázních, 2024
Adventní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Adventní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.