Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Vánoce pobyty-Františkovy Lázně

Slevy 4000,-Kč na akci Vánoce pobyty Františkovy Lázně od 19.12.2021 do 26.12.2021 v lázeňském domě Erika 4*. Pobyty na vánoce ve Františkových Lázních, ubytování v hotelu lázeňského typu na 8 dnů (7 nocí), plná penze (snídaně, oběd, večeře), procedury (15x), program a vstupy zdarma (bazén, fitness, solná jeskyně) , parkování zdarma, výlet, taneční večer, vánoční koncert atd.     

 

Vánoce pobyty Františkovy Lázně

Hledáte na vánoce ubytování, hotely ve Františkových Lázních. Vyzkoušejte lázeňský hotel Erika 4 *. Nabídka ubytování obsahuje jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje – apartmány.

Užijte si klidné Františkovy Lázně, pobyty na Vánoce 2021 jen za 11 500,-Kč na osobu. Lze využít 4000,-Kč za státní příspěvek do lázní. Příspěvek na vánoční pobyty přijímá lázeňský dům Erika 4* i v roce 2021. Detailně nabídka a program pobytů na vánoce zde.   

Lázeňské pobyty jsou bezpečné, lázně resp. lázeňská provozy jsou zařízení zdravotnického-nemocničního typu s přísnými parametry pro dodržování hygienických nařízení. Více ve zprávě od uznávaného epidemiologa zde a dále ve vyjádření lékaře – specialisty na lázně zde.

V případě dotazů na vánoční pobyty v lázních nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo kontaktním formulářem na webu. Rádi zodpovíme Vaše otázky. Nebo můžete pobyty na vánoce ve Františkových Lázních přímo rezervovat. Ušetřete za slevy v akci pobyty na vánoce 2021, Františkovy Lázně v lázeňském hotelu Erika 4*. Těšíme se na Vaši návštěvu.

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Pobyt,lázně,zima,akce
Zimní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Zimní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Jaro, lázně, akce
Jarní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Pobyt,lázně,velikonoce,akce
Velikonoční pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Velikonoční pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 12 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.