Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Příspěvky na lázně

Příspěvky na lázně jsou dva. Voucher na lázně v hodnotě 2000,-Kč, který stále platí (pro rok 2021). A příspěvek na lázně – ubytování, který již NEplatí. Uplatnit oba příspěvky do lázní najednou již není možné. Ale stále lze uplatnit slevu 2 000,-Kč za příspěvky na lázně – státní poukazy na lázně, pokud příspěvek již není zahrnut v ceně pobytu v lázních – pobytový balíček. Navštivte Františkovy Lázně a vyzkoušejte procedury v lázních Erika ****. 

příspěvky na lázně

Státní příspěvky na lázně:

Státní příspěvek na pobyt v lázních v hodnotě 2 000,-Kč je stále aktuální a platný, pokud již není přímo zahrnut v ceně pobytu v lázních.  Dar na lázně – ubytovací příspěvek již není možné uplatnit.

Jak získat státní příspěvek na lázně?

příspěvky,voucher,lázně

Lázeňský příspěvek lze získat na: https://www.kudyznudy.cz/dolazni/Jedná se o poukaz na lázně „od státu“, vydaný MMR – Ministerstvo pro místní rozvoj. Příspěvek na lázně může uplatnit osoba od 18 let s trvalým pobytem v EU. Výše slevy je 2 000,-Kč. Voucher do lázní může být vydán na každou dospělou osobu v rodině.

Co je příspěvek do lázní-dar od státu? 

příspěvky,dar na lázně

Dar na lázně BYL příspěvek na ubytování od Karlovarského kraje, již NEplatný. Ubytovací příspěvek měl hodnotu až 1800,-Kč a mohl být uplatněn osobou od 18 let s trvalým pobytem v EU. 

Jak získat dar na ubytování v lázních?

Detailní postup jak bylo možné získat ubytovací příspěvek do lázní BYLO možné najít v podrobném návodu, viz. jak postupovat na: www.kurhaus-erika.cz/dar-na-lazne

 

Užijte si kvalitní lázeňskou péči a stále získejte slevu 2 000,-Kč. Rezervujte pobyt v rámci jarní a letní nabídky pobytů ve Františkových Lázních. Uplatněte státní příspěvky. 

příspěvky do lázní františkovy lázně

Příspěvky, SLEVY na pobyty-Františkovy Lázně platí na pobyt LÉTO 2022 v lázních – „letních 6 nocí v lázních„. Příspěvek zahrnuje pobyt „letní týden v lázních“ a pobyt v lázních na týden-7 nocí (8 dnů). Letní pobyty za zvýhodněnou cenu v lázeňském domě Erika 4*. Příspěvek na lázně 2 000,-Kč lze uplatnit, resp. v konečné ceně letních pobytů je již zahrnut. V případě dotazů na státní příspěvky do lázní nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Kontaktujte nás prosím na: http://kurhaus-erika.cz/cs/kontakt  

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Letní pobyt v lázních, 2024
Letní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Letní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Podzim v lázních, 2024
Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za podzimní lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Advent v lázních, 2024
Adventní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Adventní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.