Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Příspěvek na lázně

Příspěvek na lázně2000,-Kč je poukaz státu na lázeňský pobyt v ČR. Sleva na 2000,-Kč bude odečtena při placení i v roce 2022. V lázních Erika – Františkovy Lázně. Lze stále použít a získat slevy na pobyt v lázních v případě, že státní příspěvky na lázně nejsou již zahrnuty v pobytu do lázní, viz. pobytové balíčky do lázní Erika 4*. 

Příspěvek na lázně

Co je příspěvek na lázně

Příspěvek do lázní je voucher-poukaz na SLEVU ve výši 2000,-Kč. Finanční částkou přispívá stát, respektive MMR. 

Kdo má nárok na příspěvek na lázně 

Nárok na příspěvek má dospělá osoba, starší 18 let s trvalým pobytem v EU a zdravotním pojištěním.  

Na co příspěvek na lázně platí

Lázeňský příspěvek lze uplatnit na pobyt v lázních, 6 nocí a nejméně 5 procedur, v případě, že není sleva již zahrnuta v konečné ceně pobytu. Františkovy Lázně, resp. lázeňský hotel Erika nabízí dokonce 12 až 15 procedur včetně plné penze (stravy, pití) a dalších služeb. V rámci akce pobyty jaro a léto 2022 ve Františkových Lázních, detailně zde.            

Příspěvek na lázně, jak postupovat 

Lázeňský příspěvek je možné vytvořit na stránkách státního webu: kudyznudy.cz/prispevek. Podmínky příspěvku do lázní a postup jak státní příspěvek získat-vytvořit jsou detailně uvedeny zde. 

Příspěvek na lázně,jak získat,postup

Do kdy příspěvek na lázně platí

Státní příspěvek na lázně lze čerpat i pro rok 2022. Lhůta je stanovena státem, respektive MMR. Příspěvek do lázní JE díky prodloužení programu možné čerpat i v roce 2022.    

Kdy žádat o příspěvek do lázní 

Ideálně co nejdříve, kapacity v lázních jsou omezené. Zájem o pobyty na žádané termíny roku 2022 roste, „příspěvkové lázně“ se plní rezervacemi a příspěvek na lázně platí jen v omezeném počtu.  

 

U nás lze uplatnit příspěvek na lázně od MMR. 

příspěvek na lázně,voucher

 

Kontaktujte LD Erika****, Františkovy Lázně, přijeďte si užít pobyt a procedury v rámci akce „do lázní s příspěvkem“ – LEVNÉ LÁZNĚ.  Těšíme se na Vás. 

Slevy na pobyty-Františkovy Lázně platí na letní pobyty v lázních 2022, sleva již obsažena v konečné ceně za pobyt v lázních Františkovy Lázně – Erika ****. Neváhejte nás kontaktovat. 

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Letní pobyt v lázních, 2024
Letní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Letní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Podzim v lázních, 2024
Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za podzimní lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Advent v lázních, 2024
Adventní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Adventní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.