Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Podzimní pobyty v lázních

Slevy na podzimní pobyty v lázních 2024. Nízké ceny za pobyty a lázně na podzim 2024, včetně slevy. AKCE pobyty září v lázních už od 13 000,-Kč.  Přijeďte, zasloužíte si odpočinek a kvalitní procedury. Zažijte pobyty v lázních na září 2023, říjen 2023 a pobyty na listopad 2023. 

Vyzkoušejte vodní terapii, teplé zábalyplynové injekce, parafínové zábaly, hřejivé zábalyperličkové koupele, masáže v lázních, solnou jeskyni a pitné kůry minerální vody Erika ve Františkových Lázních.

 

Přímo v lázeňském hotelu vyvěrá pramen Erika, který se užívá k pití (pitná kůra-lahodná chuť) a minerálním-ozdravným koupelím. Masáže a koupele v prameni léčí nemoci oběhové soustavy a pohybového aparátu. Pramen léčí záněty, žaludeční vředy a stavy po operaci trávicího ústrojí. 

Podzimní léčebné pobyty: intenzivní péče, léčba zdravotních problémů a nemocí. V lázních se stav po fyzické i psychické stránce zlepšuje. V lázních léčíme záda, klouby, svaly a další části pohybového aparátu. Lázně pomáhají na srdeční problémy, oběhové potíže se prokazatelně zmírňují. Inhalační terapie a solná jeskyně léčí onemocnění dýchacích cest. Přírodou léčíme tělo i duši.

Až 12 lékařem předepsaných procedur, vlastní balneo, bazén, všechny procedury v budově lázní, klidné ubytování v parku – nové pokoje a chutná kuchyně.  

 


Lázně nabízí pomoc i proti podzimní únavě a hmurné náladě. Podzimní vyčerpání můžou působit vydatné deště, výrazné ochlazení, silný vítr, mlhy a další stresové podzimní faktory. Podzimní únava se během pobytu v lázních vytratí a rychle načerpáte znovu ztracené síly. Řešením v lázních Erika 4* je individuální přístup k hostům, kvalitní péče a komplexní léčba v lázních.

 

 

Lázeňské pobyty během podzimu jsou ideální pro hosty, kteří vyhledávají při léčení v lázních klid, uvolnění a nízké ceny.

 

Kratší podzimní pobyt „Podzimních 6 nocí v lázních“ je pobyt v lázních na září, říjen 2024. A podzimní pobyt na listopad 2024 (resp. už zimní pobyt v lázních 2024 dle AKČNÍ nabídky).

 

Delší podzimní pobyt na 7 nocí „Podzimní týden v lázních„: pobyt a lázně na září 2024, pobyt lázně na říjen 2024 a listopad 2024.

 

            

 

Oblíbené lázně Erika 4* ve Františkových Lázních se těší na Váš podzimní pobyt 2024.      


Neváhejte se informovat a rezervovat pobyty na podzim 2024 na: kontakt   

 

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Letní pobyt v lázních, 2024
Letní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Letní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Podzim v lázních, 2024
Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za podzimní lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Advent v lázních, 2024
Adventní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Adventní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.