Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Pobyty v lázních-AKCE

Podzimní nabídka pobytu na 6 nocí ve Františkových Lázních v Hotelu Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)
Pobyt ve Františkových Lázních s polopenzí na 6 nocí

Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 10 900,-Kč. Aktuální – kompletní nabídka pobytů v lázních v CENÍKY.

Zimní nabídka pobytu na 6 nocí ve Františkových Lázních v LD Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)
Zimní pobyt v lázních na 6 nocí již od 9 900,-Kč

Akční cena za lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Adventní nabídka pobytu na 6 nocí ve Františkových Lázních v LD Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)
Adventní pobyty v lázních

Akční nabídka pobytu v lázních na Advent v LD ERIKA**** ve Františkových Lázních s lázeňskými procedurami, bohatou polopenzí a využíváním wellness. Další Pobyty v lázních CENÍKY.

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Pobyt,lázně,zima,akce
Zimní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Zimní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Jaro, lázně, akce
Jarní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Pobyt,lázně,velikonoce,akce
Velikonoční pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Velikonoční pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 12 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.