Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Pobyt v lázních po COVIDU

Pobyt v lázních po COVIDU na 7 nocí (8 dnů). Regenerační pobyt v lázních Erika 4* se slevou-příspěvkem 2000,-Kč na lázně na srpen 2022. Plus SLEVY za jarní pobyt a slevy za letní pobyt v lázních. Procedury na regeneraci po Covidu 19, pobyt včetně polopenze, vstupy v ceně.

pobyt v lázních po covid u

Prodělali jste onemocnění Covid 19, jste vyléčen ale necítíte se dobře? Zatěžuje Vás únava, dechové obtíže, bolesti zad a bolest kloubů i když už nemáte COVID? Trápí Vás bolesti svalů po Covidu 19? Jedná se o postcovidový syndrom. Vyzkoušejte léčebný pobyt v lázních, který pomůže při rekonvalescenci po nemoci Covid 19.

lázně po covid 19

Záměr na Wellness pobyt v lázních protáhněte na 7 nocí, zasloužíte si delší odpočinek a léčbu. Krátkodobý „wellness“ pobyt v lázních se tak stane po COVID – ovým pobytem. Darujeme 2000,-Kč jako příspěvek na lázně již v ceně pobytu v lázních. Bonusem je i nízká cena za post Covid pobyt v rámci letní sezóny v lázních a nízká cena za lázně po Covid 19 za letní pobyty.

Zamýšlený víkendový pobyt prodlužte na 7 nocí, příspěvek – slevu 2000,-Kč na osobu od nás, berte jako dárek pro vás. Neváhejte, nabízíme prodloužené víkendové pobyty a wellness pobyty v lázních za nízké ceny. Vyzkoušejte jarní pobyt a letní pobyt v lázních po COVID-u 19 na srpen 2022.

pobyt lázně covid

Ať už se chcete v lázních léčit nebo jen relaxovat přijeďte do lázeňského hotelu Erika 4*. Františkovy Lázně jsou romantické a klidné lázně kousek od Karlových Varů a blízko Mariánských Lázní. Načerpejte sílu a podpořte imunitu jarními pobyty a letními pobyty po COVID 19 – koronavirus.

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Pobyt,lázně,zima,akce
Zimní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Zimní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Jaro, lázně, akce
Jarní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Pobyt,lázně,velikonoce,akce
Velikonoční pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Velikonoční pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 12 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.