Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Pobyt léto v lázních

Léto si žádá pobyt v lázních na týden – pobyt na 7 nocí-8 dnů. AKCE pobyt v lázních týden za 13 000,-Kč, LAST MINUTE AKCE na 7 nocí v lázníchCeny pobytu nízké i v letním období. SLEVA na lázně již v ceně letního pobytu. Týdenní regenerace v lázních během léta 2024 – červenec a regenerace na týden v lázních na srpen 2024.

pobyt léto v lázních


Letní týden v lázních v akci letní lázně na srpen. 


Od 30.6.2024 do 18.08.2024  (doba nabídky pobytů v lázních na léto)


Ubytování 7 nocí s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji


12 lázeňských procedur (procedury v lázních předepsané lékařem)


1 lékařská prohlídka (vyšetření lékařem v lázních)  


1 x vstup do solné jeskyně (solná jeskyně lázní pro hosty lázní Erika 4*).


neomezený vstup do bazénu (krytý bazén lázní má protiproud, vířivku, masážní bazén, rehabilitační bazén v lázních, vstup dle otevírací doby)


neomezený vstup do posilovny-fitness centra v lázních (posilovna-tělocvična Spa Hotelu Erika 4* vybavena posilovacími stroji a cvičebním náčiním, vstup do posilovny lázní dle otevírací doby)


Wi-fi zdarma v objektu lázní (bezplatné bezdrátové připojení k internetu v lázních lázeňského hotelu Erika 4* pro hosty)Parkování auta hosty lázní zdarma (v areálu lázní je parkoviště zdarma)


Minigolf lázní (minigolfové hřiště je v lázních zdarma)

Pitná kůra – Léčebný pramen v hotelu lázní Erika. Pramen v rámci koupelí léčí pohybové ústrojí, oběhové ústrojí, žilní onemocnění, nemoci cév, srdce atd. Minerální pramen slouží i k pití-pitné kůře. Pitnou kůru lze provádět přímo z pítek v budově lázní Erika.

pobyt léto františkovy lázně


Záměr na víkendový pobyt prodlužte na týden (7 nocí), sleva, bude letní dárek v ceně letního pobytu na lázně. Zkuste prodloužené víkendové pobyty a wellness pobyty v lázních za nízké ceny.

Oblíbená volba je levný lázeňský pobyt pro dva. Ve dvou zažijete dokonalou romantiku. Dalším favoritem je pak pobyt na léto. Výhodná cena, klid lázní a bujná letní příroda okolních parků lázní, Vás nechá plně vychutnat léčebný pobyt v létě. Překonáte letní vedra a do dalšího období půjdete s dobitou životní energií.  

Těšíme se na Vás v lázních Erika 4*, Františkovy Lázně.

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Letní pobyt v lázních, 2024
Letní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Letní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Podzim v lázních, 2024
Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za podzimní lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Advent v lázních, 2024
Adventní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Adventní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.