Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Penzion Františkovy Lázně

Lázeňský dům (ex penzion) a Penzion Erika

 

Pension Františkovy LázněPo citlivé rekonstrukci a rozšíření možností ubytování a kapacity míst vnitřní i venkovní restaurace byl název  „Lázeňský Penzion Erika“ (název je stále napsán na fasádě domu), změněn na Lázeňský dům Erika. Po úspěšné rekonstrukci nabízí lázeňský hotel jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje a apartmány ve Františkových Lázních.

 

Františkovy Lázně PenzionPenzion s názvem „Penzion Erika“ však funguje ve Františkových Lázních také, ale nejedná se o lázeňské zařízení. Penzion nabízí možnosti ubytování (přespání) a stravování již od roku 1991. Pension Erika – Františkovy Lázně se nachází v městské části Horní Lomany v ulici Družstevní 248/1 přibližně 800 metrů od Lázeňského domu Erika. Hosté se mohou ubytovat v útulných pokojích a stravovat v přilehlé restauraci pensionu. Pizzerie peče svou výbornou pizzu ve stylové peci a cukrárna vyrábí prvotřídní domácí zákusky, které lze zakoupit v pizzerii penzionu Erika-Františkovy Lázně.

Domácí dezerty, moučníky, koláče a buchty si lázeňský host může objednat také přímo v lázeňském domě Erika 4*, Františkovy Lázně. Cukrářské výrobky jsou vždy čerstvé a společně s kávou, čajem, douškem vína nebo likéru chutnají výtečně. Nejbližsí Lázeňská kolonáda leží jen 2 minuty klidné chůze od lázeňského penzionu Erika.    

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Pobyt,lázně,zima,akce
Zimní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Zimní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Jaro, lázně, akce
Jarní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Pobyt,lázně,velikonoce,akce
Velikonoční pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Velikonoční pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 12 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.