Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Jarní pobyty v lázních

Slevnili jsme jarní pobyty v lázních 2024. Nízké ceny za pobyty a lázně na duben 2024 a slevy na pobyty na květen 2024. Přijeďte, zasloužíte si odpočinek a kvalitní procedury. Zažijte pobyty v lázních na duben a pobyty v lázních na květen 2024.

Vyzkoušíte vodní terapii, teplé zábaly, plynové injekce, parafínové-hřejivé zábaly, perličkové koupele, masáže, solnou jeskyni a pitné kůry minerální vody Erika.

Přímo v lázeňském hotelu vyvěrá pramen Erika, který se užívá k pití (pitná kůra-lahodná chuť) a minerálním-ozdravným koupelím. Masáže a koupele v prameni léčí nemoci oběhové soustavy a pohybového aparátu. Pramen léčí záněty, žaludeční vředy a stavy po operaci trávicího ústrojí.

Jarní léčebné pobyty, to je intenzivní péče, léčba zdravotních problémů a nemocí. V lázních se stav po tělesné-fyzické i psychické stránce zlepšuje. Léčíme klouby, záda, svaly a další části pohybového aparátu. Lázně pomáhají na srdeční problémy a oběhové potíže se prokazatelně zmírňují. Inhalační terapie a solná jeskyně léčí onemocnění dýchacích cest. Přírodou léčíme tělo i duši.

Až 12 lékařem předepsaných procedur, vlastní balneo, bazén, klidné ubytování v parku – nové pokoje a chutná kuchyně.

Lázně nabízí pomoc i proti jarní únavě. Jarní únava se během pobytu v lázních vytratí a rychle načerpáte znovu ztracené síly. Řešením v lázních Erika**** je individuální přístup k hostům, kvalitní péče – komplexní léčba v lázních.

Lázeňské pobyty během jara jsou ideální pro hosty, kteří vyhledávají při léčení v lázních klid, uvolnění a nízké ceny. Kratší jarní pobyt „Jarních 6 nocí v lázních“ je pobyt v lázních na DUBEN a pobyt v lázních na KVĚTEN.  Delší pobyt na 7 nocí „Jarní týden v lázních“ jsou: pobyt-lázně na duben a pobyt-lázně na květen.  

SLEVY platí také pro pobyt v lázních na 7 nocí resp. 8 dnů. Jarní pobyt v lázních po COVID 19 resp. indikace zaměřené po prodělaném onemocnění COVID. Pobyt lázně po Covidu 19 včetně polopenze, koupele (koupelí), masáže, procedur, pitná kůra, solná jeskyně, posilovna – fitness, sauna, minigolf. SLEVY na po Covidový pobyt v lázních na duben v hotelu-lázních Erika 4*. Navíc slevy na lázně v ceně pobytu v lázních.

Oblíbené lázně Erika 4* ve Františkových Lázních se těší na Váš jarní pobyt 2024.

Neváhejte se informovat a rezervovat pobyty na jaro 2024 na: kontakt  

 

Aktuálně nabízíme levné letní pobyty v lázních na Aktuálně nabízíme levné letní pobyty v lázních na 6 nocí (7 dnů) a letní pobyty v lázních na 7 nocí (8 dnů) ve Františkových Lázních. Letní pobyty na srpen 2024 v lázních – spa hotelu Erika 4*, Františkovy Lázně. AKCE na léto a pobytyLAST MINUTE pobyty v lázních od 12 000,-Kč.

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Pobyt,lázně,zima,akce
Zimní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Zimní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Jaro, lázně, akce
Jarní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Pobyt,lázně,velikonoce,akce
Velikonoční pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Velikonoční pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 12 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.