Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Dar na lázně

Dar na lázně ve výši 1800,-Kč BYL příspěvek na ubytování v lázních, který poskytoval Karlovarský kraj. Bylo možné ho uplatnit na 6 nocí a jednalo se o ubytovací státní příspěvek. Pokud se vztahoval na skupinu např.

Dar na lázně ve výši 1800,-Kč BYL příspěvek na ubytování v lázních, který poskytoval Karlovarský kraj. Bylo možné ho uplatnit na 6 nocí a jednalo se o ubytovací státní příspěvek. Pokud se vztahoval na skupinu např. 5 osob a 6 nocí, pak měl ubytovací dar hodnotu 9 000,-Kč.

dar na lázně

Kdo může o příspěvek na lázně žádat?  

Příspěvek mohli čerpat občané Evropské unie. Stačilo předložit doklad (fakturu či potvrzení) o uhrazeném ubytování z lázní.

 

Jak získat dar na lázně?

Registrovat na portále GINIS:https://dotace.kr-karlovarsky.cz/gordic/ginis/app/RAP05/#

Vyplnit elektronický formulář.

Stáhnout a vyplnit smlouvu.  

Doručit smlouvu do 14 dnů od odeslání elektronické žádosti na podatelnu Karlovarského kraje. Detailní informace k ubytovacímu příspěvku lze získat na: http://ubytovanikarlovarskykraj.cz/  

Kdy žádost o dar na lázeňské ubytování podat?

Žádost bylo možné podat nejdříve v den odjezdu z ubytovacího zařízení.

 

Kolikrát lze lázeňský pobytový dar uplatnit? 

Ubytovací dar bylo možné uplatnit na více termínů po jednom měsíci. Platnost daru byla omezena do vyčerpání dotace a do 31.12.2020.    

Stále lze využít státní voucher na 2 000,-Kč. A získat příspěvek 2 000,-Kč na lázeňský pobyt ve Františkových Lázních v lázních Erika ****, pokud již není příspěvek na lázně zahrnut v ceně pobytu v lázních – pobytového balíčku.  

příspěvky na lázně slevy

Voucher do lázní lze uplatnit i v roce 2022. Lze tak získat slevu v hodnotě 2 000,-Kč za státní příspěvky v případě, že již není státní příspěvek zahrnut přímo v pobytu v lázních Erika 4*.

Nabídka na pobyt obsahuje např: procedury (14 x), ubytování na 6 nocí, stravování – plná penze, lékařskou prohlídku, zdarma vstupy (fitness, bazén, solná jeskyně), minigolf, pitná kůra, parkování atd. Detailně viz. POBYTY ve Františkových Lázních na lázeňský pobyt níže.

 

Užijte si levné pobyty v lázních v lázeňském domě Erika ****, Františkovy Lázně. Těšíme se na Vás. Kontaktujte nás prosím na: http://kurhaus-erika.cz/cs/kontakt  

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Pobyt,lázně,zima,akce
Zimní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Zimní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 9 750,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Jaro, lázně, akce
Jarní pobyt v lázních na 6 nocí od 10 950,-Kč

Akční cena za lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Pobyt,lázně,velikonoce,akce
Velikonoční pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Velikonoční pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 650,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.