Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

COVID 19 ve Františkových Lázních

SLEVY na pobyt po COVID 19 v lázních na 7 nocí (resp. 8 dnů). Lázně a pobyt na procedury po Covid 19, pobyt včetně polopenze, volných vstupů do bazénu, koupele, masáže, další procedury, indikace, pitná kůra (vlastní pramen), solná jeskyně, fitness, sauna, minigolf. Post Covid pobyt v lázních na léto v hotelu – lázních Erika 4* včetně SLEVY na letní pobyty. Plus příspěvek 2000,-Kč na pobyt v lázních již v ceně. 

Těšíme se na Vaše po Covidové pobyty v lázních během srpna. Slevy na LETNÍ pobyty v lázních Erika 4*, Františkovy Lázně.  

 

Velmi malé rozšíření viru COVID 19 ve Františkových Lázní dokazuje i zpráva MUDr. E. Bláhy, předsedy Svazu léčebných lázní ČR. V první části zprávy je uvedeno jak přísná jsou opatření proti šíření COVIDU 19 v lázních, resp. v lázeňských domech-lázeňských hotelech. Vysoké nároky na používání ochranných pomůcek jsou kladeny na celý personál. Nařízené je nošení roušek, případně respirátorů, ochranných rukavic apod. Současně je v lázních prováděna častá a pečlivá desinfekce, která snižuje rozšíření infekce COVID ve Františkových Lázních, resp. zejména v lázeňských provozech.     

Covid 19 ve Františkových Lázních

Opatření proti COVIDU platila ve Františkových Lázních i v letních měsících, kdy řada ostatních NElázeňských ubytovacích a stravovacích zařízení ochranné pomůcky nepoužívala. Nákaza zvenčí, právě to byl důvod nákazy virem COVID-koronavirus i u některých lázeňských hostů. Došlo ovšem k rychlé detekci nakažených lázeňských klientů a jejich propuštění z pobytu v lázních. Lázně totiž hosty testují a vzhledem k přítomnosti lékaře a dalších kontrolních mechanismů se rychle odhalil jak zdroj nákazy, tak samotní nakažení COVIDEM 1).

Covid 19,riziko ve Františkových Lázních

 

Také na straně vedení města Františkovy Lázně došlo ke zpřísnění proti COVIDOVÝCH opatření, zejména při kontrole mimo lázně-prostory lázeňských hotelů. Tzn. vedením Františkových lázní začali být více sledovány restaurace, kavárny, penziony, hotely, obchody i mimo lázeňské domy. Současně byly městem nakoupeny všechny ochranné pomůcky. Více v reakci starosty města na přehnané strašení v médiích.    

Covid,nakažení ve Františkových Lázních

 

Závěr zprávy jasně deklaruje, že Františkovy Lázně jsou bezpečné lázně a riziko nákazy COVIDEM 19 v provozech lázní je menší než v běžném městském prostředí. Shodné stanovisko o malém riziku infekce virem COVID 19 v lázních, resp. lázeňských domech ve zprávě lékaře a známého epidemiologa zde.   

Covid ve Františkových Lázních

1) Léčebné lázně jsou bezpečné. Zápis z jednání představenstva a dozorčí rady. Zdroj: https://www.lazneluhacovice.cz/wcd/lazne-jsou-bezpecne.pdf

Fotografie-obličeje MUDr. E. Bláha, zdroj: https://www.laznejachymov.cz/kontakty/vedeni-spolecnosti/   

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Letní pobyt v lázních, 2024
Letní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Letní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Podzim v lázních, 2024
Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za podzimní lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Advent v lázních, 2024
Adventní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Adventní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.