Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

COVID-19 Františkovy Lázně

SLEVY na pobyt lázně na COVID 19 na srpen. Pobyt po COVID 19, resp. pobyty po onemocnění Covidem 19 obsahují procedury zaměřené na regeneraci po Covidu – koronaviru. Letní sleva na pobyty. PLUS příspěvek na pobyty 2000,-Kč v ceně pobytu v lázních.

AKCE na pobyty v lázních na LÉTO 2022, do srpna, do 31.8.2022.   

    

Na základě výsledků výzkumů spojených s infekcí COVID-19 – koronavirus je prokázáno, že výskyt onemocnění COVID-19 ve Františkových Lázních, zejména lázeňských domech je nižší než běžně ve městech. Lázeňské domy jsou zařízení podobná nemocnici s přísným režimem úrovně desinfekce. 

Covid 19, Františkovy Lázně

Zpráva lékaře a předsedy SLL (Svaz léčebných lázní), MUDr. E.Bláhy.  

Personál lázní je denně kontrolován, musí nosit ochranné roušky a dbát na zvýšená hygienická opatření proti COVIDU-19, koronaviru.  

Před přijetím do lázní musí hosté potvrdit, že nemají příznaky infekčního onemocnění virového typu , tzn. nemají COVID-19 – koronavir.   

Pokud je hostům naměřena zvýšená teplota nemohou být do lázní ubytováni.

Lázenští pacienti tráví pobyt v kolektivu, který prošel vstupní kontrolou a je průběžně kontrolován lékařem také v průběhu pobytu. Navíc pobyty v lázních trvají minimálně jeden až několik týdnů. Hosté se střídají méně, než v běžných hotelech.       

Roušky byly ve Františkových lázních používány i během léta a desinfekční opatření byla stále aplikována. Do lázní-lázeňských domů má veřejnost (nelázenští hosté) jen omezený přístup. Riziko nákazy COVIDEM-19 a šíření je tedy v provozech lázní značně omezeno. Již na podzim byly v budovách lázní omezeny také společenské a kulturní akce.     

K mediálně známému případu nákazy došlo ve veřejné tančírně a infekce COVID-19 byla pak často médii spojována s lázeňskými hotely-domy a Františkovými Lázněmi. V lázeňských prostorech ovšem došlo jen k malému rozšíření viru a jeho rychlému odhalení-zachycení u lázeňských hostů a obyvatel. Vedení města Františkovy Lázně se z incidentu poučilo. Zavedlo přísnější opatření a intenzita kontrol v dodržování hygienických opatření i mimo lázeňské provozy se zvýšila.   

covid,františkovy lázně

Zpráva, prohlášení lékařů a epidemiologů k viru COVID – koronavirus ve Františkových Lázních. 

Výskyt onemocnění koronavirus-COVID mají lázně nižší než ostatní nelázeňská zařízení ubytovacího a stravovacího typu. Současně je riziko nákazy COVIDEM menší než např. jaké mají obchody, velké a početné kanceláře nebo prostředky veřejné dopravy apod.

Františkovy lázně jsou tedy bezpečné lázeňské město a lázeňský dům Erika**** bezpečný lázeňský hotel. 

 

Podobná slovní spojení:

Nákaza COVID, Františkovy Lázně a menší riziko nakažení infekcí koronavirus. Nebo riziko nákazy COVID 19, Františkovy Lázně je nižší než při běžném městském životě. Viz. vyjádření lékařů a epidemiologů výše.        

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Letní pobyt v lázních, 2024
Letní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Letní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Podzim v lázních, 2024
Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za podzimní lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Advent v lázních, 2024
Adventní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Adventní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.