Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Procedury

Františkovy Lázně jsou světoznámé lázeňské město, které leží v takzvaném „Západočeském lázeňském trojůhelníku“. Lázeňství zde má již přes 200 let starou tradici, v minulosti se ve Františkových Lázních léčily světoznámé osobnosti z celého světa  a i dnes město láká k návštěvám spoustu místních i zahraničních návštěvníků. Léčebné prameny ve Františkových Lázních jsou studené a kromě spousty minerálních látek obsahují také hodně síry. Ve městě se nachází 23 léčebných pramenů, které dosahují průměrné teploty 11´C.

Příspěvky na lázně,procedury

Lázeňský dům Erika Vám nabízí velice kvalitní a komplexní léčbu v srdci Františkových Lázní. Náš dům se nachází v historickém centru města přímo před lázeňským parkem a poskytuje kompletní léčbu s vlastním, státem uznaným léčebným pramenem Erika. Všechny procedury jsou absolvovány v domě lázní.

Poskytované druhy procedur – minerální, uhličité, perličkové a vířivkové koupele, podvodní masáže, vodní gymnastika, plavání, parafín, suché uhličité koupele, parafínové zábaly, reflexní, chodidlo-reflexní, klasické masáže, thajské, shiatsu, medové, baňkové, masáže lávovými kameny, magnetoléčba, osobní a skupinová gymnastika, inhalace, plynové injekce, kyslíková terapie s multivitamin. injekcemi, šlapačky, elektroléčba, aqua thermo-jet terapie, laserová terapie, EKG, lymfodrenáž,…

U nás dostanete tu správnou léčbu…

3-4 procedury za den (od pondělí do soboty),

2x lékařská prohlídka (vstupní a kontrolní),

bezplatné využívání bazénu (6x týdně)

posilovna (7 dní v týdnu),

pitná kůra.


Akceptujeme voucher-státní poukaz s příspěvkem do lázní ve výši 2000,-Kč. I v roce 2022 lze získat příspěvky na lázně a pobyt v lázních za 2000,-Kč. Přijeďte si užít procedury do lázní a kompletní lázeňskou péči v lázních. Lázeňský dům Erika 4*- Františkovy Lázně se těší na Váš pobyt v lázních.     

Příspěvky na lázně,Františkovy Lázně