Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Voucher na lázně

Voucher na lázně v hodnotě 4000,-Kč je státní poukaz na slevu. Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně stále vouchery na lázně přijímá. Sleva na pobyt Vám bude odečtena na konci Vaší dovolené v lázních. Současně lze uplatnit další státní příspěvek na ubytování ve výši 1800,-Kč. Doporučujeme uplatnit oba státní poukazy a získat dva příspěvky na lázně a slevu 5800,-Kč. Sleva na akci levné lázně u nás platí do 20.12.2020. 

 

voucher na lázně

 

Na jak dlouho voucher do lázní platí

Voucher platí na 6 nocí a minimálně 5 standartních procedur. Období pro uplatnění voucheru je vládou stanoveno do 31.12.2020.       

V LD Erika dostanete více: 15 procedur, lékařskou prohlídku, ubytování a plnou penzi (jídlo, pití) na 6 nocí, zdarma vstupy do bazénu, solné jeskyně, pitnou kůru,  fitness,minigolf, parkování atd. Více v sekci "Ceníky" a letáku na levné lázně níže.     


Jak postupovat-voucher na lázně 


Kde získat voucher na lázně

Přejít na web: kudyznudy.cz/dolazni a vyplnit formulář. Projít "seznam lázní na voucher" a vybrat: LD Erika, Františkovy Lázně. Postup, tzn. jak zažádat-vygenerovat státní vouchery na lázně podrobně v odkaze zde.  


voucher do lázní,jak postupovat


Jak ověřit voucher do lázní

Pro ověření dostupnosti termínů rezervace lze kontaktovat lázeňský dům Erika a oznámit číslo, které má státní poukaz na lázně uprostřed pod nápisem "Číslo voucheru". Recepce pak musí ověřit a případně potvrdit možnost použít státní voucher na lázně.  

 vouchery na lázně