Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Vánoce Silvestr, pobyty Františkovy Lázně

Pobyty vánoce silvestr Františkovy Lázně jsou slevy na pobyty ve Františkových Lázních ve výši 4000,-Kč. Viz. pobytové balíčky: pobyty vánoce-Františkovy Lázně. Sleva v rámci výhodné ceny platí na pobyty balíček Silvestr pobyty Františkovy Lázně.   

vánoce silvestr pobyty františkovy lázně

V LD Erika 4* lze použít státní příspěvek na pobyty do lázní - voucher na lázeňské pobyty. Příspěvky na vánoční pobyty přijímáme a poskytujeme slevy i na silvestrovské pobyty 2021 / 2022. Na vánoční pobyty ve Františkových Lázních Vám lázeňský dům Erika 4* poskytne rozšířený program. Pokud hledáte na vánoce a silvestr klidné ubytování, hotely ve Františkových Lázních, navštivte lázeňský hotel Erika 4 *. Ubytovací nabídka zahrnuje jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje - apartmány.

vánoce silvestr 2021 ve františkových lázních

Pobyt Vánoce a Silvestr 2021 ve Františkových Lázních v rámci jednoho výhodného pobytu v lázních na 15 dnů - 14 nocí. Informace v letáku výše a odkaze ZDE.  


Netřeba mít obavy, pobyty na Vánoce a Silvestra 2021 v lázních jsou bezpečné, více ve zprávě od uznávaného epidemiologa zde. Kontaktujte nás telefonicky na: +420 354 607 222 nebo pomocí kontaktního formuláře na webu. Těšíme se na Vaši návštěvu.