Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Slevy na pobyt ve Františkových Lázních

Slevy na pobyt ve Františkových Lázních 2000,-Kč v roce 2022. LEVNÉ Františkovy LÁZNĚ, stále platí akce včetně slevy na pobyt obsažené již v konečné ceně pobytů. Pobyty v lázních v rámci akcí na podzimní pobyty v lázních  a zimní pobyty v lázních zahrnují polopenzi, ubytování na 6 nocí  a 7 nocí (týdenní pobyty), procedury, vstupy-zdarma a kůry v lázních Erika ****. 

Slevy pobyt, Františkovy Lázně       


Užijte si levný pobyt a Františkovy Lázně i v 2022. Uplatněte pobytové slevy a zažijte Františkovy Lázně, ještě před hlavní sezónou. Slevy na pobyty v hodnotě: 2000,-Kč (příspěvek od státu) a slevy na pobyty přímo od LD Erika 4* v rámci vybrané hodnoty slevy od nás nebo příspěvek již zahrnut v rámci ceny pobytu v lázních.

slevy pobyty ve františkových lázních

Sleva na pobyt ve Františkových Lázních

Slevy na pobyty v rámci vybrané akce. Např. podzimní pobyt v lázních na 6 nocí. Ceny na osobu, včetně slevy na pobyt v lázních dostanete:

 

7 x ubytování ve Františkových Lázních (6 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, hotel-lázně Erika****)

Polopenze (jídlo, pití v rámci slev na pobyt v lázních)  

1 x nápoj na uvítanou - welcome drink

1 x minerální voda na pokoji 

1 x vstupní lékařská prohlídka (lékař doporučí také procedury)

10 pobyt na 7 nocí x procedury dle lékařského doporučení (léčebné dny pro procedury od pondělí do soboty)

Župan k dispozici zdarma

1 x solná jeskyně a sauna s minerálním bazénkem 

5 x bazén, bazén s masáží-tryskami, v bazénu lze i plavat, rehabilitovat, koupání (kromě úterý, kdy se bazén čistí)

6 x fitness (tělocvična, posilovna přímo v objektu lázní) 

Minigolf (možnost využít minigolfové hřiště v resortu lázní LD Erika zdarma)

Pitná kúra (vlastní minerální-léčivý pramen Erika přímo v domě lázní)

Wi-Fi (bezdrátové připojení k internetu v ceně slevy na pobyt do Františkových Lázní) 

Parkování (parkoviště pro hosty lázní zdarma) 

slevy pobyt ve františkových lázních

 

V lázních je přísně dodržována hygiena pro Váš bezpečný pobyt. V případě, že jste se odvážili nakoupit v obchodě, využít služeb hromadné dopravy (autobus, tramvaj, vlak apod.), nemusíte se obávat přijet na letní pobyt do Františkových Lázní.

slevy pobyty covid 19

Ještě nabízíme volné pokoje v rámci speciální akce Levné podzimní pobyty, Františkovy Lázně. Pobyt v lázních je odpověd na otázku, kde dobít energii a obnovit síly. Uvolňující masáže, příjemné koupele, hřejivé zábaly, odpočinek v solné jeskyni a relax při procházkách v parcích. Navštivte náš spa hotel v lázních Erika 4*, budou Vám odečteny slevy na pobyt a užijete si Františkovy Lázně, v podzimním období a zimním období. 


slevy pobyty podzimni lázně

Nabízíme další slevy na pobyty ve Františkových Lázních. 2000,-Kč za podzimní slevy na pobyt během podzimu 2022 ve Františkových Lázních. Slevy na LISTOPAD v lázních pro podzim 2022 na pobyt podzimních 6 nocí v lázních a pobyt podzimní týden v lázních (tzn. lázně na 7 nocí), příspěvek již obsažen v konečné ceně pobytu v lázních.


Plánovaný pobyt na víkend v lázních protáhněte na 6 nocí nebo 7 nocí. Původně zamýšlený podzimní wellness pobyt či zimní wellness pobyt se tak změní na plnohodnotný lázeňský pobyt. Slevy fungují již ve formě výhodné ceny za podzimní pobyty a zimní pobyty. Sleva 2000,-Kč plus další SLEVY pro pobyty podzim v lázních 2022 již v konečné ceně. Rádi Vás přivítáme ve Františkových Lázních ve spa hotelu Erika****. Těšíme se na Vaši návštěvu.