Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Příspěvky na lázně

Příspěvky na lázně jsou v současnosti dva. Voucher na lázně v hodnotě 4000,-Kč a příspěvek na lázně-ubytování ve výši 1800,-Kč. Uplatnit lze oba příspěvky do lázní najednou. A užít si lázeňský pobyt se slevou 5 800,-Kč. Navštivte Františkovy Lázně a vyzkoušejte procedury v lázeňském domě Erika ****. 

příspěvky na lázně 

    

Státní příspěvky na lázně:

Státní příspěvek na pobyt v lázních v hodnotě 4 000,-Kč dar na lázně - ubytovací příspěvek v hodnotě 1 800,-Kč.

 

Jak získat státní příspěvek na lázně?

příspěvky,voucher,lázně

Lázeňský příspěvek lze získat na: https://www.kudyznudy.cz/dolazni/Jedná se o poukaz na lázně "od státu", vydaný MMR - Ministerstvo pro místní rozvoj. Příspěvek na lázně může uplatnit osoba od 18 let s trvalým pobytem v EU. Výše slevy je 4 000,-Kč. Voucher do lázní může být vydán na každou dospělou osobu v rodině.

 

Co je příspěvek do lázní-dar od státu? 

příspěvky,dar na lázně

Dar na lázně je příspěvek na ubytování od Karlovarského kraje. Ubytovací příspěvek má hodnotu až 1800,-Kč a může být uplatněn osobou od 18 let s trvalým pobytem v EU. 

 

Jak získat dar na ubytování v lázních? 

Detailní postup jak získat ubytovací příspěvek do lázní najdete v podrobném návodu, viz. jak postupovat na: www.kurhaus-erika.cz/dar-na-lazne

 

 příspěvek do lázní, jak postupovat

 

Užijte si kvalitní lázeňskou péči a získejte plnou slevu 5 800,-Kč. Rezervujte speciální nabídku na LEVNÉ LÁZNĚ a uplatněte DVA státní příspěvky současně. 

příspěvky na lázně,voucher,dar   

Těšíme se na Vaši návštěvu. Kontaktujte nás prosím na: http://kurhaus-erika.cz/cs/kontakt