Tel.: 00420 354 607 222 Čeština Deutsch English

Pobyty Františkovy Lázně

Užijte si slevy na pobyty a Františkovy Lázně. Jarní pobyty v lázních a podzimní pobyty v lázních. A lázně na letní pobyty. Nabízíme pobytové balíčky do lázní v rámci akce levné jarní pobyty a akce levné letní pobyty.

 

AKCE pobyty v lázních na červen od 13 000,-Kč. SLEVOVÁ AKCE na letní pobyty v lázních na červen, červenec 2024 a SLEVY v AKCI na letní pobyty na srpen 2024.

 

Sleva pro rok 2024 na slevové pobyty ve Františkových Lázních, lázeňském domě – spa hotelu Erika 4* již v ceně pobytu v lázních.

Jarní pobyt a letní pobyt v lázních zaměřený na regeneraci. Pobyt zahrnuje např: 12 x procedury, 7 nocí, ubytování – hotel 4 * lázeňského typu, dvoulůžkové pokoje, plná penze, léčebné kůry, vstupy-zdarma atd. Léčebné a regenerační procedury /pobytové balíčky/ zaměřené na lázně po Covidu. Pobyt :  Po-Covidová regenerace v lázních nebo indikací podobný pobyt viz. AKČNÍ pobyty v lázních.    

 

Poznejte klidné – jarní a letní Františkovy Lázně. Na letní pobyty již zahrnuty pobytové slevy na 6 nocí a osobu, resp. sleva je již v ceně pobytu. Pobyty na jaro 2024 a pobyty na léto 2024 také na 7 nocí. Slevy na pobyty v lázních jsou automaticky odečteny na konci léčebného pobytu resp. slevy již obsaženy v ceně pobytu v lázních. V rámci jarních pobytů a letních pobytů si vychutnejte řadu procedur, polopenzi (jídlo a pití 2 x denně), pitné kůry, vstup do solné jeskyně, bazénu, fitness. Parkování zdarma, minigolf. Více informací, viz. ceny: letní pobyt ve Františkových Lázních.

 

Zamýšlený víkendový pobyt prodlužte na 6 nocí až 7 nocí, sleva bude již započtena v konečné ceně. Prodloužené víkendové pobyty a wellness pobyty v lázních za nízké ceny. Přijeďte si užít léto do Františkových LázníSleva na letní pobyty ve formě zvýhodněné konečné ceny za pobyt

 

Prožijte letní pobyty „Letních 6 nocí v lázních včetně slevy započtené v ceně letního pobytu v lázních. Relaxujte 7 dnů – 6 nocí, užijte si srpen a letní pobyty 2024 v lázních jen za 12 000,-Kč. 

 

Letní pobyty v lázních na 8 dnů – 7 nocí „Letní týden v lázních“ včetně slevy jen za 13 000,-Kč na osobu. Plánovaný prodloužený víkend na 3 noci v srpnu protáhněte na 7 přenocování. Zasloužíte si delší odpočinek, klid, procedury, prostě lázně.

 

Spa hotel Erika 4* ve Františkových Lázních jsou klidné lázně v Karlovarském kraji v západních Čechách. Těšíme se na Vaši návštěvu.        

lazne-erika-frantiskovy-lazne-pruh-delici

Letní pobyt v lázních, 2024
Letní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Letní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodnou cenu. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.

Podzim v lázních, 2024
Podzimní pobyt v lázních na 6 nocí.

Akční cena za podzimní lázeňský pobyt s polopenzí a procedurami v lázeňském domě Erika ve Františkových Lázních. Všechny pobyty v akci lázní viz. CENÍKY.

Advent v lázních, 2024
Adventní pobyt ve Františkových Lázních na 6 nocí. Těšíme se na Vás.

Adventní pobyt v lázních na 6 nocí (7 dnů) za výhodných 11 000,-Kč. Aktuální - AKČNÍ nabídka pobytů v lázních v CENÍKY-AKCE.