Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Penzion Františkovy Lázně

Lázeňský dům (ex penzion) a Penzion Erika


Pension Františkovy LázněPo citlivé rekonstrukci a rozšíření možností ubytování a kapacity míst vnitřní i venkovní restaurace byl název  „Lázeňský Penzion Erika“ (název je stále napsán na fasádě domu), změněn na Lázeňský dům Erika. Po úspěšné rekonstrukci nabízí lázeňský hotel jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje a apartmány


Františkovy Lázně PenzionPenzion s názvem „Penzion Erika“ však funguje ve Františkových Lázních také, ale nejedná se o lázeňské zařízení. Nabízí možnosti ubytování (přespání) a stravování již od roku 1991. Pension Erika se nachází v městské části Horní Lomany v ulici Družstevní 248/1 přibližně 800 metrů od Lázeňského domu Erika. Hosté se mohou ubytovat v útulných pokojích a stravovat v přilehlé restauraci pensionu. Pizzerie peče svou výbornou pizzu ve stylové peci a cukrárna vyrábí prvotřídní domácí zákusky, které lze zakoupit v pizzerii penzionu Erika.

Domácí dezerty, moučníky, koláče a buchty si lázeňský host může objednat také přímo v lázeňském domě Erika. Cukrářské výrobky jsou vždy čerstvé a společně s kávou, čajem, douškem vína nebo likéru chutnají výtečně. Nejbližsí Lázeňská kolonáda leží jen 2 minuty klidné chůze od lázeňského penzionu Erika.