Spa house Erika-Frantiskovy Lazne, name, logo, address

Spa house Erika, Frantiskovy Lazne. Hotel.

Příspěvek na lázně

Příspěvek na lázně, tzn. 4000,-Kč je poukaz státu na lázeňský pobyt v ČR. Sleva na 4000,-Kč bude odečtena při placení. V LD Erika-Františkovy Lázně lze stále použít státní příspěvky a získat slevy na pobyt v lázních.   

 

Příspěvek na lázně

 

Co je příspěvek na lázně

Příspěvek do lázní je voucher-poukaz na SLEVU ve výši 4000,-Kč. Finanční částkou přispívá stát, respektive MMR.     

 

Kdo má nárok na příspěvek na lázně 

Nárok na příspěvek má dospělá osoba, starší 18 let s trvalým pobytem v EU a zdravotním pojištěním.  

 

Na co příspěvek na lázně platí

Lázeňský příspěvek lze uplatnit na pobyt v lázních, 6 nocí a nejméně 5 procedur. Františkovy Lázně, resp. lázeňský hotel Erika nabízí dokonce 12 až 15 procedur včetně plné penze (stravy, pití) a dalších služeb. V rámci akce pobyty zima a jaro 2021 ve Františkových Lázních, detailně zde.            

 

Příspěvek na lázně, jak postupovat 

Lázeňský příspěvek je možné vytvořit na stránkách státního webu: kudyznudy.cz/prispevek. Podmínky příspěvku do lázní a postup jak státní příspěvek získat-vytvořit jsou detailně uvedeny zde. 

Příspěvek na lázně,jak získat,postup

 

Do kdy příspěvek na lázně platí

Státní příspěvek na lázně lze čerpat i pro rok 2021. Lhůta je stanovena státem, respektive MMR. Příspěvek do lázní JE díky prodloužení programu možné čerpat i v roce 2021.       

 

Kdy žádat o příspěvek do lázní 

Ideálně co nejdříve, kapacity v lázních jsou omezené. Zájem o pobyty na žádané termíny roku 2021 roste, "příspěvkové lázně" se plní rezervacemi a příspěvek na lázně platí jen v omezeném počtu.      


U nás lze uplatnit příspěvek na lázně od MMR. 

příspěvek na lázně,voucher


Kontaktujte LD Erika****, Františkovy Lázně, přijeďte si užít pobyt a procedury v rámci akce "do lázní s příspěvkem" - LEVNÉ LÁZNĚ.  Těšíme se na Vás.    

 

Slevy na pobyty-Františkovy Lázně platí na pobyt Vánoce 2021-Františkovy Lázně (4000,-Kč) a pobyt Silvestr 2021/2022-Františkovy Lázně za výhodné ceny v lázeňském domě Erika 4*. Příspěvek na lázně 4 000,-Kč lze uplatnit na 14 nocí, pobyt Vánoce, Silvestr v lázních 2021, Františkovy Lázně v LD Erika ****. Neváhejte nás kontaktovat.