Spa house Erika-Frantiskovy Lazne, name, logo, address

Spa house Erika, Frantiskovy Lazne. Hotel.

Bazén

Bazén             

Bazén Františkovy Lázně, Lázeňský bazénPohyb ve vodě může být ta správná léčba, ať už chcete uvolnit ztuhlé svaly a klouby nebo odstranit bolest. Plavání a rehabilitační cviky ve vodě pomáhají výrazně zlepšit stavy po úraze nebo operaci. Plavání protiproudu nebo vodní gymnastika pomáhá léčit a regenerovat celé tělo. Pokud nemáte sílu nebo náladu na pohybová cvičení nechte se jen masírovat proudem vody.     Kůra a lázeňský bazén:

Perličková koupel         

Jedná se o vodní masáž ve vodě sycené vzduchem. Teplota léčivé minerální vody se pohybuje mezi 36° až 37°C. Lázeňský dům ve velkém lázeňském bazénu nepoužívá minerální vodu z pramene Erika. Perličkové koupele mají pozitivní léčebný efekt na nemoci pohybového ústrojí a kloubů, nemoci oběhové soustavy, onemocnění srdce a chronické záněty.


Vířivka         

Cvičení v bazénu Vodní vír teplé vody a proud provádí masáž těla. Dusičnany zajišťují intensivní podvodní masáž a současně navozují příjemné uvolnění. Kůra ve vířivce má léčivý vliv na nohy, ruce a další části těla. Koupele ve vířivce působí pozitivně na zmírnění bolestí, křečí, uvolnění ztuhlých svalů a kloubů. Dochází ke zlepšení prokrvení organismu a zmírňují se otoky.      

       

Cviky v bazénu předvádí zkušená rehabilitační sestra nebo fyzioterapeutka.   

  

Rehabilitační bazénProtiproud

Rehabilitační bazén

Masážní - proud

Krytý bazén

Rehabilitační cvičení - bazénRehabilitační bazén je koncipován pro klasickou lázeňskou indikaci i přírodní wellness kůru.

At´ budou srovnávány lázně v Česku nebo jen hotely ve Františkových Lázních, patří vybavením a svými parametry bazén k těm nejlepším. Pokud chcete zlepšit váš zdravotní stav, začněte s léčbou v lázeňském hotelu Erika, léčíme přírodou.