Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj   

Dvoulůžkový pokoj, Františkovy Lázně Dvoulůžko Františkovy Lázně

Útulně zařízený a moderně vybavený lázeňský penzion Erika se pyšní výbornou dostupností jak osobním autem, tak autobusem nebo vlakem. Leží v historickém centru lázní, uprostřed parků, které Františkovy Lázně obklopují. Všechny dvoulůžkové pokoje jsou vkusně a pohodlně zařízené, čistě uklizené. Váš klidný spánek zajistí nové zdravotní postele s dřevěným roštem. Součástí ubytování pro dva a lázeňského pobytu je snídaně, oběd a večeře podávané v naší restauraci. 


Dvoulůžkový pokoj, koupelna Františkovy LázněKoupelna a WC je součástí ubytování pro dva. Každý pokoj je vybaven televizí a připojením na internet zdarma. Erika je lázeňský hotel rodinného typu, kde je o každého hosta důkladně pečováno. Pokud chcete využít auto nebo minibus, můžete využít parkoviště zdarma přímo v resortu za hotelem.

Vlakové nádraží (ulice Nádražní stezka) leží jen 10 minut chůze od hotelu, což ocení turisté preferující jízdu vlakem.


Autobusová zastávka MHD (Americká 21330) se nachází jen 2 minuty pešky od lázeňského domu, což je dobrá informace pro všechny, kteří chtějí využít dopravu autobusem.  


  Dvoulůžko Františkovy Lázně

 

 

 

 

 

 
Pokud Vás naše nabídka dvoulůžkových pokojů oslovila,   pošlete prosím nezávaznou poptávku po ubytování ve dvoulůžkovém pokoji. Vyjdeme Vám vstříc a pokusíme se splnit Vaše přání.

 


Často používané slovní spojení, překlepy a chybná označení:

Dvojlůžkový pokoj, dvou lůžkový pokoj, dvoulůžko, dvou lůžko, dvoulůžák, dvou lůžák, dvojlůžko, dvoj, dvojlůžák, pokoj pro dva, pokoje pro dva.