Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj   

Dvoulůžkový pokoj, Františkovy Lázně Dvoulůžko Františkovy Lázně

Útulně zařízený a moderně vybavený lázeňský penzion Erika se pyšní výbornou dostupností jak osobním autem, tak autobusem nebo vlakem. Leží v historickém centru lázní, uprostřed parků, které Františkovy Lázně obklopují. Všechny dvoulůžkové pokoje jsou vkusně a pohodlně zařízené, čistě uklizené. Váš klidný spánek zajistí nové zdravotní postele s dřevěným roštem. Součástí ubytování pro dva a lázeňského pobytu je snídaně, oběd a večeře podávané v naší restauraci. 


Dvoulůžkový pokoj, koupelna Františkovy LázněKoupelna a WC je součástí ubytování pro dva. Každý pokoj je vybaven televizí a připojením na internet zdarma. Erika je lázeňský hotel rodinného typu, kde je o každého hosta důkladně pečováno. Pokud chcete využít auto nebo minibus, můžete využít parkoviště zdarma přímo v resortu za hotelem.

Vlakové nádraží (ulice Nádražní stezka) leží jen 10 minut chůze od hotelu, což ocení turisté preferující jízdu vlakem.


Autobusová zastávka MHD (Americká 21330) se nachází jen 2 minuty pešky od lázeňského domu, což je dobrá informace pro všechny, kteří chtějí využít dopravu autobusem.  


  Dvoulůžko Františkovy Lázně

 

 

 

 

 

 
V případě, že hledáte klidné ubytování a hotely ve Františkových Lázních, navšťivte lázeňský hotel  Erika 4*. Naše nabídka zahrnuje kromě dvoulůžkových pokojů také jednolůžkové pokoje a třílůžkové pokoje - apartmány. Pokud Vás naše nabídka dvoulůžkových pokojů oslovila, pošlete prosím nezávaznou poptávku po ubytování ve dvoulůžkovém pokoji. Vyjdeme Vám vstříc a pokusíme se splnit Vaše přání.

 


Často používané slovní spojení, překlepy a chybná označení:

Dvojlůžkový pokoj nebo dvou lůžkový pokoj v lázních, dvoulůžko nebo dvou lůžko, dvoulůžák případně dvou lůžák, dvojlůžko a také dvojlůžák, pokoj pro dva a často pokoje pro dva v lázních.