Kurhaus Erika, Franzensbad. Adresse und das Logo.

Kurhaus Erika in Franzensbad-hotel

Příspěvky na lázně

Příspěvky na lázně jsou dva. Voucher na lázně v hodnotě 2000,-Kč, který stále platí (do roku 2022). A příspěvek na lázně - ubytování, který již NEplatí. Uplatnit oba příspěvky do lázní najednou již není možné. Ale stále lze uplatnit slevu 2 000,-Kč za příspěvky na lázně - státní poukazy na lázně (do roku 2022), pokud příspěvek již není zahrnut v ceně pobytu v lázních - pobytový balíček. Navštivte Františkovy Lázně a vyzkoušejte procedury v lázních Erika ****. 

příspěvky na lázně

    

Státní příspěvky na lázně:

Státní příspěvek na pobyt v lázních v hodnotě 2 000,-Kč je stále aktuální a platný, (do roku 2022) pokud již není přímo zahrnut v ceně pobytu v lázních.  Dar na lázně - ubytovací příspěvek již není možné uplatnit.

 

Jak získat státní příspěvek na lázně?

příspěvky,voucher,lázně

Lázeňský příspěvek lze získat na: https://www.kudyznudy.cz/dolazni/Jedná se o poukaz na lázně "od státu", vydaný MMR - Ministerstvo pro místní rozvoj. Příspěvek na lázně může uplatnit osoba od 18 let s trvalým pobytem v EU. Výše slevy je 2 000,-Kč. Voucher do lázní může být vydán na každou dospělou osobu v rodině.

 

Co je příspěvek do lázní-dar od státu? 

příspěvky,dar na lázně

Dar na lázně BYL příspěvek na ubytování od Karlovarského kraje, již NEplatný. Ubytovací příspěvek měl hodnotu až 1800,-Kč a mohl být uplatněn osobou od 18 let s trvalým pobytem v EU. 

 

Jak získat dar na ubytování v lázních? 

Detailní postup jak bylo možné získat ubytovací příspěvek do lázní BYLO možné najít v podrobném návodu, viz. jak postupovat na: www.kurhaus-erika.cz/dar-na-lazne


 

Užijte si kvalitní lázeňskou péči a stále získejte slevu 2 000,-Kč. Rezervujte pobyt v rámci podzimní nabídky pobytů a zimní nabídky pobytů ve Františkových Lázních. Uplatněte státní příspěvky. 

příspěvky do lázní františkovy lázně

Příspěvky, SLEVY na pobyty-Františkovy Lázně platí na pobyt PODZIM 2022 v lázních - "podzimních 6 nocí v lázních". Příspěvek zahrnuje pobyt "podzimní týden v lázních" a pobyt v lázních na týden-7 nocí (8 dnů). Podzimní pobyty za zvýhodněnou cenu v lázeňském domě Erika 4*. Příspěvek na lázně 2 000,-Kč lze uplatnit, resp. v konečné ceně letních pobytů je již zahrnut. V případě dotazů na státní příspěvky do lázní nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme Vaše dotazy.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu. Kontaktujte nás prosím na: http://kurhaus-erika.cz/cs/kontakt