Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Dar na lázně

Dar na lázně ve výši 1800,-Kč je příspěvek na ubytování v lázních, který poskytuje Karlovarský kraj. Lze uplatnit na 6 nocí a jedná se o ubytovací státní příspěvek. Pokud se vztahuje na skupinu 5 osob a 6 nocí, pak má ubytovací dar hodnotu 9 000,-Kč.

 

dar na lázně

 

Kdo může o příspěvek na lázně žádat?  

Příspěvek mohou čerpat občané Evropské unie. Stačí předložit doklad (fakturu či potvrzení) o uhrazeném ubytování z lázní.

 

Jak získat dar na lázně?

Registrovat se na portále GINIS:https://dotace.kr-karlovarsky.cz/gordic/ginis/app/RAP05/#

Vyplnit elektronický formulář.

Stáhnout a vyplnit smlouvu.  

Doručit smlouvu do 14 dnů od odeslání elektronické žádosti na podatelnu Karlovarského kraje. Detailní informace k ubytovacímu příspěvku lze získat na: http://ubytovanikarlovarskykraj.cz/  

 

dar na lázně, jak získat

 

Kdy žádost o dar na lázeňské ubytování podat?

Žádost lze podat nejdříve v den odjezdu z ubytovacího zařízení.

 

Kolikrát lze lázeňský pobytový dar uplatnit? 

Ubytovací dar lze uplatnit na více termínů po jednom měsíci. Platnost daru je omezena do 31.12.2020.    

 

Neváhejte a využijte ubytovacího příspěvku, dokud Karlovarský kraj rozdává. Využijte jak dar kraje na 1 800,- Kč, tak státní voucher na 4 000,-Kč. A získejte celkový příspěvek 5 800,-Kč na lázeňský pobyt ve Františkových Lázních v LD Erika **** do 20.12.2020. 

dar na lázně, příspěvek   

     

Dar do lázní a voucher do lázní lze uplatnit současně do 20.12.2020. Lze tak získat slevu v hodnotě 5 800,-Kč za oba státní příspěvky. Časově omezená nabídka obsahuje procedury (15 x), ubytování na 6 nocí, stravování - plná penze, lékařskou prohlídku, zdarma vstupy (fitness, bazén, solná jeskyně), minigolf, pitná kůra, parkování atd.. Detailně viz. SPECIÁLNÍ AKCE na lázeňský pobyt níže.

 

dar do lázní, voucher

 

Užijte si LÁZNĚ LEVNĚ v lázeňském domě Erika ****, Františkovy Lázně. Těšíme se na Vás. Kontaktujte nás prosím na: http://kurhaus-erika.cz/cs/kontakt