Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Ceníky

Ceník s pobyty ve Františkových Lázních v lázeňském domě Erika ****. Konečné ceny za pobyt a pobytové slevy viz. cenová nabídka přímo v letáku. Ceny za pobyty, Františkovy Lázně a další informace pro pobyt v lázních v textu pod nabídkou a .pdf formátu v odkaze pod obsahem. 

 

Speciální nabídka LD Erika - Františkovy Lázně na LEVNÝ lázeňský pobyt. 

Nabídka na levné lázně v lázeňském domě Erika**** v .pdf 

 

Slevy-pobyty na Františkovy Lázně, více informací v odkaze zde.   

 

Nově jsou přidány podzimní lázeňské léčebné pobyty. Posilte svou imunitu, zlepšete si zdraví a dopřejte si levné lázně v top kvalitě. Ušetřete díky lázeňským voucherům a zlevněným lázeňským pobytům v AKČNÍ nabídce - Last minute LÁZNĚ. Při Vaší lázeňské léčbě poznávejte překrásné Františkovy Lázně s upravenými parky, jako stvořené k procházkám a upevnění Vašeho zdraví a imunity. 

 

Dopřejte svému tělu regeneraci a načerpání síly po covidu. Pobyt zaměřený na prokysličení organizmu a regeneraci po onemocnění COVID-19.


Pobyty v lázních po Covidu. Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

 

Podzimní nabídka týdenního pobytu ve Františkových Lázních v Hotelu Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)

Pobyty v září a říjnu v lázních. Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

 

Podzimní nabídka pobytu na 6 nocí ve Františkových Lázních v Hotelu Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)

Pobyt na 6 nocí v září a říjnu v lázních. Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

Zimní nabídka týdenního pobytu ve Františkových Lázních v LD Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)

Pobyty v říjnu a listopadu v lázních. Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

Zimní nabídka pobytu na 6 nocí ve Františkových Lázních v LD Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)

Pobyt na 6 nocí v říjnu a listopadu v lázních. Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

Adventní nabídka týdenního pobytu ve Františkových Lázních v LD Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)

Pobyt v listopadu a prosinci v lázních. Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

Adventní nabídka pobytu na 6 nocí ve Františkových Lázních v LD Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)

Pobyt na 6 nocí v listopadu a prosinci v lázních. Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

Vánoční pobyt ve Františkových Lázních v Lázeňském domě Erika, bohatý program, výlet s průvodcem, procedury, bazén a mnoho dalšího..Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vánoční pobyt v lázních. Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

Silvestrovský pobyt v lázních. Dopřejte Vašemu tělu procedury i v zimě spolu s bohatou silvestrovskou oslavou ve Františkových Lázních. Kolektiv LD ERIKA se na Vás těší.
 

Ceník Komplexní Lázeňské péče 2022 s plnou penzí, procedurami a parkováním v ceně.

 Pobyty na 7, 14, 21 dní v lázních s komplexní péčí a plnou penzí Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

 Ceník samopláteckých lázeňských pobytů ve Františkových Lázních pro rok 2023, komplexní kůra s polopenzí a procedurami, parkování, využívání bazénu, tělocvičny...Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v Hotelu Erika ****

 

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2